Descriere
Apostu Estate vă oferă spre vânzare un apartament la casă, cu un teren generos și intimitate maximă, în zona exclusivistă Elisabetin!
Aceasta este o oportunitate rară de a achiziționa un apartament spațios de 80 mp utili, situat într-un imobil cu doar două apartamente, însă fără vecini efectivi, deoarece celălalt proprietar nu a locuit niciodată acolo. Astfel, vă puteți bucura de un spațiu exclusivist, liniștit și intim, ca și cum ar fi doar al dumneavoastră.
În plus, proprietatea beneficiază de o curte privată de 340 mp, un atu extrem de valoros într-o zonă centrală, care adaugă un plus semnificativ la prețul pe mp.
Avantaje unice:
• Teren propriu de 340 mp – un beneficiu rar în Elisabetin, ideal pentru relaxare, grădinărit sau chiar extinderea locuinței
• Preț foarte bun pe mp, având în vedere și valoarea terenului în această zonă premium
• Intimitate maximă, fiind singurul locatar efectiv al imobilului
• Design deosebit, cu finisaje de calitate și un stil elegant, ce îmbină elemente moderne cu accente rustice
• Se vinde complet mobilat și utilat, gata pentru mutare fără investiții suplimentare
Caracteristici ale proprietății:
• Suprafață utilă: 80 mp
• Curte privată: 340 mp
• Etaj: 1 (deasupra fiind doar acoperișul reabilitat)
• Compartimentare inteligentă: living generos, dormitor spațios, bucătărie modernă, baie luminoasă cu geam pentru aerisire naturală
• Încălzire cu centrală proprie, pentru eficiență termică și costuri reduse
• Imobil cu doar două apartamente, dar fără vecini efectivi, oferind intimitate totală
Localizare premium:
• Zona Elisabetin – una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale, aproape de centre comerciale, școli, parcuri și mijloace de transport
• Stradă cu sens unic, ceea ce înseamnă trafic redus, mai multă siguranță și liniște
Preț: 140.000 €
Un apartament la casă cu un teren valoros și un design deosebit, o combinație rară pe piață, ideală pentru cei care își doresc confort, intimitate totală și un spațiu exterior propriu.
Contactați-ne pentru detalii și programarea unei vizionări!
Te-ai indragostit de
aceast
apartament ? Il poti cumpara chiar acum, simplu si rapid la pretul de 140000 €!
Imobilul este listat in categoria vanzari apartamente
de 2 camere in Timisoara, zona Elisabetin si este situat la etajul 1 .
Vrei sa vezi mai multe anunturi imobiliare? Intra
aici pentru intreaga oferta de vanzari apartamente din orasul Timisoara. Pe Titirez.ro ai la dispozitie o lista imensa de apartamente construite in 1940. In plus, numarul
lor este se afla intr-o continua crestere. Daca vrei sa ai un loc de 80mp doar al tau sau daca iti intemeiezi o familie, avem solutia pentru tine:
anunturi gratuite in Timisoara
Este
Elisabetin zona ta preferata? Intra pe modul de vizualizare
Harta si gaseste alte oferte in apropiere.
Nu te-ai hotarat inca la numarul de camere? Vezi toate optiunile din Timisoara de la proprietari sau agentii:
-
Garsoniere
-
Apartamente de 2 camere
-
Apartamente de 3 camere
-
Apartamente de 4 camere
Ne dorim sa iti oferim cea mai placuta experienta pentru descoperirea anuntului imobiliar perfect!